קרונה רייקי- מסטר וויליאם ראנד

קארונה רייקי ® – מאת מסטר וויליאם לי ראנד

“הינה שיטה שהתפתחה מהרייקי המסורתי היפני והטיבטי מתוך הרצון והידיעה שיש תמיד דבר מה גדול יותר שממתין לגילוי.

אהבת הבורא היא אהבה ללא תנאי ומתוך כך אין גבול לטוב שמחכה לאלו שמחפשים אחריו, מתוך הבנות אלו הופיעה הקארונה רייקי® על פני כוכב הלכת שלנו.

אני מבטא זאת בצורה זו מפני שכל מה שיכול להתקיים כבר קיים עכשיו. זה רק הרצון שלנו למשהו טוב יותר, והנכונות שלנו ללכת בעקבות ההדרכה הפנימית שלנו, כדי שזה יתבסס בחיינו.

אני לא תקשרתי אף אחד מסמלי הקארונה רייקי

לאט לאט התחלתי לקבל את העובדה ששיטה חדשה של רייקי הולכת ומתפתחת. הונחיתי להעניק לשיטה שם. השם שהגיע היה קארונה אותו מצאת גם בספר שעוסק בנושאים רוחניים.

הסתבר לי כל על מנת להפיק את התועלת המלאה מקארונה רייקי ® האדם המרפא צריך להיות מוכן. מוכנות זו יכולה לקרות רק לאחר שהאנרגיות של המרפא התנסו ותורגלו בשימוש באנרגיות המאסטר (של אוסואי) לאחר תרגול שכזה, מערכת האנרגיה של האדם המרפא יכולה להתאים עצמה ביתר קלות לפוטנציאל הגבוה יותר המוצע לה. בנוסף, הניסיון שהאדם רוכש כמאסטר ברייקי מאפשר לו להשתמש נכון יותר בכל הריפוי החדשים שמוענקים בקארונה רייקי ®.”

®. אלא פשוט התחלתי לנסות ולבדוק סמלים שאחרים תקשרו והרשינו לעצמנו להיות מונחים לגבי הסמלים שיהיו הטובים ביותר עבורנו וביקשנו את עזרת הבורא להנחותינו. רק מאוחר יותר התברר לנו שאנו יוצרים שיטת רייקי חדשה כי בשעה שניסינו, אנרגיות הריפוי עלו בתדר ובעוצמה.

גלילה למעלה דילוג לתוכן